Prečo nakupovať u nás

Značkové produkty

Pri výbere nami predávaných produktov sa riadíme nielen odporúčaniami výrobcov, ale aj dlhoročnou praxou. Preto máte záruku toho, že za vaše peniaze dostanete 100% kvalitný produkt, ktorý vám bude dlhodobo a dobre slúžiť.

Predĺžená záruka až 36 mesiacov

Za kvalitu nami predávaných produktov sa nebojíme postaviť a preto vám exkluzívne ponúkame záruku na všetky produkty až 36 mesiacov.

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 33 EUR, alebo u produktov s označením “doprava zdarma”  vám objednávku doručíme zdarma kamkoľvek v Slovenskej republike.

100 dní garancia vrátenia peňazí

Exkluzívne iba u nás máte možnosť kupovať úplne bez starostí. Ak sa vám objednaný produkt nebude páčiť, máte až 100 dní na jeho vrátenie. Viac info o podmienkach nájdete v našich Obchodných podmienkach.

Najnižšia cena na trhu

Ceny produktov u konkurencie pravidelne sledujeme, preto vám garantujeme najvýhodnejšie ceny na trhu. Pokiaľ nájdete rovnaký tovar za nižšiu cenu, stačí ak do poznámky pri objednávke vložíte konkurenčnú webovú linku a cenu vám dorovnáme. Uvedená ponuka sa nevzťahuje na výpredajový tovar, alebo tovar určený na export do tretích krajín.

Rýchla expedícia tovaru

Vďaka skladovým zásobám väčšiny produktov, rýchlym procesom administratívy objednávok a profesionálnemu riešeniu logistiky vám dodáme tovar čo najskôr. Preto sa môžete spoľahnúť, že vašu objednávku budete mať doma naozaj rýchlo.

Profesionalita, osobný prístup

Sme profesionáli, ktorí pôsobia v oblasti nábytku, predaja a maloobchodu už vyše 10 rokov. Pracujeme rýchlo, odborne, korektne, vždy ako keby sme robili pre našich priateľov a známych. Preto u nás dostanete dobrú radu a riešenie, ktoré vám bude najlepšie vyhovovať.

Bezplatné vrátenie tovaru

V prípade, že sa rozhodnete vrátiť tovar stačí, pokiaľ nás o tejto skutočnosti budete informovať. Následne s vami dohodneme spôsob vyzdvihnutia tovaru u vás doma a proces vrátenia peňazí. Všetko v našej réžii, bez problémov a starostí, či akýchkoľvek poplatkov. Jednoducho, rýchlo, transparentne a zadarmo.

Spolu
[[price|format_price]]
Pozrieť košík

[[ product.name ]]

[[ product.price_incl_tax|format_price ]]

x